Jdi na obsah Jdi na menu
 


Button a Barrichello: Náš vůz v tuto chvíli na víc nemá

14. 4. 2007

Button a Barrichello: Náš vůz v tuto chvíli na víc nemá

Honda se i v Bahrajnu dále trápí. Její piloti odstartují z patnáctého a šestnáctého místa. Oba dva jezdci sice postoupili do druhé části kvalifikace, ale to nelze považovat v případě japonského týmu za úspěch. Podle obou pilotů však RA107 v současné podobě na víc nemá.

"Dnes ráno jsem měl pár problémů s aerodynamickým nastavením vozu, ale trochu se to pro kvalifikaci zlepšilo," řekl Rubens Barrichello.

"Samotná kvalifikace byla dostatečně otevřená, ale z vozu dostávám v tuto chvíli jeho maximum a to je bohužel patnácté místo. Jako vždy budeme hledat možnosti jak se v závodě zlepšit," dodal Brazilec.

Jenson Button byl pochopitelně také zklamaný: "Kvalifikovali jsme se zhruba na stejných místech jako v předchozích dvou závodech a jak jsme se shodli, je to maximální rychlost, které je v současnosti vůz schopen."

"V první části kvalifikace jsem měl problém s předním přítlačným křídlem. Jízda na prvních pneumatikách (měkké) byla dobrá a v další jízdě jsme s nimi ztratili hodně přítlaku vpředu a v každé zatáčce se mi blokovaly přední kola."

"Posouval jsem rozložení brzdné síly směrem dozadu, ale ve skutečnosti to nepomohlo. V druhé části kvalifikace jsme vyzkoušeli jiné přední přítlačné křídlo, ale nic to nezlepšilo. Myslím, že jsme z vozu dnes dostali znovu maximum a záleží to na tom, čeho budeme schopni v zítřejším závodě."

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář